Apie NeoLife

Vaikystėje Jerry Brassfield'ą kamavo sveikatos problemos. Norėdama padėti savo sūnui, Jerry'io mama papildė jo mitybą natūraliais maisto papildais. Būtent tada jis suprato, kaip nuostabiai veikia kokybiški maisto papildai, padėdami atstatyti gerą savijautą.

Dėl savo aistros padėti žmonėms, Jerry'is pradėjo dalintis savo didžiule patirtimi su jį supančiais žmonėmis ir suprato, kad daugeliui žmonių trūko sveikų maistinių medžiagų ir reikėjo pagalbos. Paaiškėjo, kad dalintis produktais ir dirbti su kitais žmonėmis, siekiant fizinės ir finansinės gerovės, yra finansiškai naudinga ir gali tapti namų verslu.

Jo tikėjimas produktais ir troškimas pakeisti gyvenimus yra tai, kas padėjo Jerry'iui paversti mažą tinklinės rinkodaros verslą pasauline daugiamilijonine kompanija.

Jery

Apie NeoLife prekių šeimą

NeoLife yra tarptautinė kompanija, sėkmingai vystanti savo verslą visame pasaulyje jau daugiau nei 60 metų!

Nuo 1958 metų mokslininkų kuriami produktai visapusiškai rūpinasi visos šeimos gera savijauta, grožiu, ligų prevencija. Produktų koncentracija, sudėtis saugo ir užpildo trūkstamas spragas žmogaus kasdieniniame gyvenime, tausoja gamtą, mažina atliekų susidarymą. Siūlydami sveiko maisto „NeoLife“ maisto papildus, mokslo pagrindu sukurtas „Nutriance“ asmenines priemones ir draugiškus aplinkai „Golden“ namų priežiūros produktus, NeoLife padeda susikurti geresnį ir stabilesnį gyvenimą.

Kiekvienas yra kviečiams išbandyti ir įvertinti produktų efektyvumą, naudą sveikatai ir aplinkai. Kiekvienam norinčiam suteikiama galimybė prisijungti prie tarptautinės kompanijos ir įvertinti ypatingas partnerystės galimybes. Įmonė įsipareigojusi padėti žmonėms kontroliuoti savo gerovę, ne tik fizinę, bet ir finansinę. Turėdama daugiau nei 60 metų patirtį ir šiuo metu dirbdama daugiau nei 50-yje šalių, NeoLife siūlo tokį privalumą, kad sėkmę, kurią sukursite, jūs galėsite perduoti ateities kartoms.

  • Aukštos kokybės produktai
  • Produktai be GMO
  • Sukurti žymių mokslininkų
  • Moksliškai ištirti ir nepriklausomų ekspertų įvertinti produktai
  • Patrauklios partnerystės galimybės
Partnerystė su NeoLife - galimybė gyventi gerai :)
Visais klausimais maloniai prašome kreiptis: Rašyti mums laišką

Šiek tiek faktų

NeoLife produktai yra paremti gamtos ir pagrįsti mokslo. NeoLife naudoja tik geriausios kokybės natūralias maistines medžiagas - žmogaus maisto grandinės sudedamąsias dalis, kurių svarba pagrįsta žymiausių pasaulio mokslininkų ir mitybos specialistų mokslinių tyrimų.

Mokslo meistriškumo istorija


Dr. Arthur Furst (1914 - 2005)

SAB įkūrėjas, garbės narys, Ph.D., Sc.D., D-A.T.S., toksikologas, farmakologas, dešimties mokslo bendrijų narys, pasaulio sveikatos organizacijos konsultantas

Sulaukęs tarptautinio pripažinimo kaip pirmasis toksikologijos ir vėžio tyrinėtojas, dr. Arthuras Furstas įsteigė Stanfordo vėžio chemoterapijos laboratoriją ir 50-čia metų aplenkė ligų prevencijos mokslą. Jo atradimai praskynė kelią Neolife (GNLD) produktams.

Mitybos paveldas
1976 m. dr. Furstas įkūrė Mokslo patarėjų tarybą (SAB), sukurusią „NeoLife“ maisto papildų šeimą. Dabar turėdama jau visą eilę NeoLife produktų, Mokslo patarėjų taryba yra žymiausių pasaulio mokslininkų ir tyrinėjimų technologijų branduolys. SAB ženklas garantuoja Jums geriausius, saugiausius ir efektyviausius produktus pasaulyje.

 Anjana Srivastava M.S., M.B.A.

Vyriausioji produktų specialistė
Biologė, botanikė

John R. Miller

Produktų technologas, tyrinėtojas, Niujorko Mokslų akademijos narys, Kosmetikos gamintojų bendrijos narys

Fred G. Hooper
Ph.D.

Biochemikas, mitybos specialistas, žymus produktų kūrėjas, rašytojas ir lektorius

Laszlo P. Somogyi Ph.D.

Maisto, mitybos mokslo specialistas, Maisto technologijos instituto mokslo bendrijos narys

Arianna Carughi Ph.D., C.N.S.

Mitybos specialistė Stanfordo universiteto mokslo draugijos narė

David Shepherd Ph.D.

Mikrobiologinės biochemijos specialistas Maisto technologijos ir fitochemijos eksperta

Diane E. Clayton Ph.D.

Biochemikė, maisto specialistė, sveikatos specialistė

Mark Lowman Director

Naujų produktų plėtros direktorius, Amerikos farmakologų asociacijos narys